Trénink ve virtuální realitě

Trpíte nervozitou při prezentování, zažíváte nepříjemné pocity před plnou místností lidí a chcete se takových pocitů zbavit?

Trénujte svou prezentaci ve virtuální realitě!

Představuji moderní trénink kombinující nové technologie a několikaleté trenérské zkušenosti. V bezpečném prostředí si vyzkoušíte prezentaci před publikem a naučíte se se svou nervozitou pracovat.

Zažijte pocity, jako při skutečné prezentaci!

Ať už s prezentacemi začínáte, nebo jste zkušení řečníci, virtuální realita pomůže v přípravě na jakékoli veřejné vystoupení.

Jaký hardware Vám zážitek zprostředkuje?

Samsung Gear VR a Samsung Galaxy S7Jak to funguje?


V roce 2006 byl v CyberPsychology & Behaviour publikován výzkum An Experimental Study on Fear of Public Speaking Using a Virtual Environment, který zjistil, že přestože virtuální posluchači nevypadají příliš realisticky, umí toto umělé prostředí vyvolat v lidech stejné pocity, jako zažívají při prezentování před skupinou lidí.

Bude člověk, který si je vědom toho, že se ocitá ve virtuálním prostředí, a jeho prezentaci sledují nerealisticky vypadající posluchači, reagovat stejně, jako by reagoval při opravdové prezentaci? An Experiment on Fear of Public Speaking in Virtual Reality dokázal, že prezentující reagovali naprosto stejně, a míra jejich nervozity se měnila podle toho, zda byli virtuální posluchači modelováni jako pozitivní nebo jako negativní.

Může tedy virtuální realita pomoci lidem, kteří mají strach z veřejného vystupování? VRET (virtual reality exposure therapy) Ano!

Trénink ve virtuální realitě pomůže i Vám!


Objednat trénink ve VR


Vaše jméno (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefon (nepovinné)

Vaše zpráva